Vieta ar atmosfēru. Zoltners.
Lielisks restorāns, lauku miera piesātināta viesnīca
un oriģināla alus darītava teiksmainākajā Zemgales novadā, Tērvetē.

Zoltners ir vieta, kur laika plūdums kļūst nebūtisks. Miers un atmosfēra, ko veido apkārtnes lauku ainava un pārdomātā arhitektūra, ir izcila vide, kurā aizmirst pilsētas rūpes un steigu. Ar cieņu pret dabisko un rūpēm par apmeklētāju Zoltners komanda atbildīgi veido vietu, kurā valda patiesas vērtības un pamatīgums. Vai tā ir maltīte, glāze pašu brūvēta alus, naktsmājas vai pastaiga, baudot ainavu, – mēs tiecamies uz izcilību katrā detaļā, lai ikviena mūsu tikšanās ir notikums.

RESTORĀNS

Ziemeļeiropas garšu kombinācijas no labākā, ko sniedz Zemgales lauki.

VIESNĪCA

7 apartamenti. Neskaitāmas zvaigznes. Aiz loga, plašajās lauku debesīs.

ALUS DARĪTAVA

Trīs oriģināla alus šķirnes, kādas neatrast nekur citur. Pašu radīts no grauda līdz kausam.

Pārliecība.
Mēs zinām, ka lielākā māksla un izaicinājums
ir radīt izcilus apstākļus labi pavadītam laikam. Tāpēc strādājam, lai ik minūte, ko cilvēki pie mums pavada, tiek izbaudīta pilnībā.

Zoltners ir mūsu izsapņota un izauklēta mājvieta izcilai atpūtai. Ilgus gadus ceļojot, esam apzinājuši, kāda vide spēj darīt mums prieku, sniedz spēku un iedvesmu. Zoltners ir mūsu labsajūtas formula, kas apvieno šķietami nesavienojamo – vienkāršību un izsmalcinātību, piezemētu, demokrātisku attieksmi un vienlaikus augstākos standartus. Zoltners nes saimnieka vecvectēva vārdu, kas apliecina atbildību un personisku attieksmi pret katru detaļu šajā īpašumā. Savukārt daudzu gadu pieredze, apsaimniekojot Zemgales labības laukus, rūdījusi iekšējo spēku un pacietību darīt lietas nesasteidzot, bet pa īstam.

Komanda.
Aizrautība un saimnieciskums – tā ir mūsu panākumu kombinācija.

Valters Bruss

Saimnieks

Valtera lauksaimnieka rūdījums, tiekšanās pēc jauniem izaicinājumiem un sens sapnis par iespēju brūvēt alu no paša audzētiem miežiem lika pamatus Zoltners izveidei. Vecvectēva uzvārds un cieņa pret viņa ieguldījumu dzimtas saimniecības veidošanā deva spēku un iedvesmu to īstenot.

Gunita Brusa

Saimniece

Gunitas iekšējais miers un uzmanība pret detaļām veidojusi Zoltnera īpašo atmosfēru. Ziemeļnieciskā atturība, kamīna siltums, draudzīgs smaids ir stūrakmeņi mierpilnajai, relaksējošajai videi, kas šeit valda.

Nauris Malāhovs

Šefpavārs

Galvenais virtuozs mūsu virtuvē. Svaiguma un vietējo produktu piekritējs – spēj radīt esenci no labākā, ko var sniegt katra sezona. Baudu no garšas uzskata par savu misiju. Strādājis gan Vācijā, gan kopā ar spilgtām Latvijas pavārmākslas zvaigznēm.

Sajust Zemgali.
Mūsu atrašanās vieta ir vēsturiskā novada esence –
auglīgākā zeme un plašākie apvāršņi Latvijā.

Zoltnera mājvieta ir Tērvete – viens no gleznainākajiem Latvijas novadiem. Tērvetes ainava ļauj sajust un ieraudzīt dabas spēku, savukārt auglīgā, mālainā augsne – baudīt tās augļus. Zoltnera tuvumā rodami gan tulpju, gan peoniju lauki, Rundāles pils rožu dārzs, slavenais Pētera Upīša ceriņu parks un mītiskā Pokaiņu meža noslēpumi. Dabas un senatnes iedvesmota, tepat netālu atdzimst senā Zemgaļu koka pils, un bērnus priecē teiksmainais Latvijas valsts mežu parks Tērvetē.

Center map
Traffic
Bicycling
Transit